2010 m. vasario 20 d., šeštadienis

e - kelias į bazę
Pastaruoju metu vėl sulaukiau klausimų, kur gauti šitą knygiūkštę. Popierinių papildomo 2006-ųjų tiražo kopijų dar yra "Šviesos karių" būstinėje, o nemokamo parsisiuntimo internetu galimybe pirmasis pernai maloniai pasirūpino Robertas Jucaitis iš dizaino studijos "Mata Hari".

Manau, visai tinka ir šiame lauke įdėti nuorodą į archyvą, iš kurio galite paprastai išsitraukti bylą su originalu. Štai ji:


Tikiuosi, tuo šis projektas liks garbingai užbaigtas. Šiandien nesėsčiau rašyti tokių esė, o jei taip atsitiktų, gimtų kas nors visai kito. Nesakau, kad gėdijuosi anų tekstų - tiesiog praėjo ketveri metai, per kuriuos daug kas pasikeitė.

Į gera.

6 komentarai:

Dainius rašė...

Aciu bus idomu paskaityti

Sacharukas rašė...

Tai čia, Ignai, Jūsų blogas ? Nu nieko sau, geras :]

Ignas S. rašė...

Taip, čia IR mano blogas. Kito neturiu. Tik jis ne vien mano ir ne vien blogas. Turiu prisijungimo slaptažodžius, teisių, įtakos, pareigų. Per dvejus su puse metų su Miltiadu ir Aischilu susidirbome taip, kad galime redaguoti vienas kito "postus" ir net taisyti stilių. O kad geras, tai patys stebimės.

Sacharukas rašė...

Tai sėkmės rašant, būtinai skaitysiu, gal net užsikrėsiu bėgiojimu :]]

Anonimiškas rašė...

Aciu.idomu.

Anonimiškas rašė...

Sveiki,

norejau paklausti, kur galima butu (jeigu isvis imanoma siuo metu) nusipirkti 'kelias i baze' knygos popierini versija. ziurejau, kad 'sofoklis' el. parduotuveje ji neparduodama.

buciau labai dekinga uz informacija.

atsitiko taip, kad pasiskolinau paskaityti knyga ir netycia ispyliau ranku kremo alejaus ant knygos. kadangi knyga ne mano, labai noreciau grazinti ja tokia pat puikia, kaip pasiskolinau. tad reikia ieskoti, kur galima butu nusipirkti nauja egzemplioriu.

dekui.
jb